درمانگاه ختنه اصفهان

درمانگاه ختنه اصفهان اولین و مجهزترین مرکز تخصصی ختنه نوزادان در اصفهان برای انجام ختنه به روش حلقه برای نوزادان میباشد برای انجام این جراحی کوچک اما حساس و مهم مرکزی مجهز و به روز برای آرامش خاطر والدین گرامی فراهم شده است انجام بیش از دو هزار ختنه موفق ضامن اطمینان خاطر شما است. ختنه نوزادان توسط دکتر براتی در کلینیک تخصصی کودک انجام می پذیرد. بهترین روش ختنه در اصفهان را از درمانگاه ختنه دکتر براتی بخواهید.همکاران و پزشکان حرفه ای ما شما را در مراقبت های پزشکی پس از ختنه نوزاد همراهی میکنند.

بهترین درمانگاه ختنه در اصفهان ، یکی از بهترین مراکز تخصصی ختنه در اصفهان کلینیک ختنه دکتر براتی است که مناسب ترین هزینه ختنه در اصفهان را دریافت میکند در این کلینیک بهترین دکتر برای ختنه در اصفهان با تجربه و با دانش بالا حضور دارد

تلفن های تماس برای مشاوره و نوبت دهی ختنه نوزادان در اصفهان

۰۳۱۳۶۲۹۱۱۳۱      ۰۳۱۳۷۳۹۴۳۹۹     همراه: ۰۹۱۳۱۰۳۱۰۴۴

ختنه اصفهان

 

 

 

ختنه به دو روش جراحی و حلقه گذاری انجام میگیرد.اگر در بهترین زمان که بیان خواهد شد برای ختنه کودک اقدام شود روش حلقه بر جراحی اولویت دارد.در روش حلقه گذاری زمان بین ۵ تا ۱۵ دقیقه بیشتر طول نمیکشد و نیازی به بخیه نیست.

 بهترین زمان برای ختنه چه از نظر روحی و چه از نظر جسمی و دارای کمترین احتمال عوارض سن بین یک ماهگی تا شش ماهگی نوزاد است چرا که در این زمان پر پوست که باید بریده شود نازک بوده و زمان بهبودی کامل بین ۴تا ۷ روز میباشد..

 

 

 

 

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال