تزریقات در منزل در اصفهان

تزریقات در منزل اصفهان توسط لیسانس و پرستار استخدامی بیمارستان کاشانی در اصفهان

تزریقات یکی از روش های رایج در مصرف دارو و یکی از راههای درمانی می باشد ولی گاهی ممکن است فرد به دلایل مختلف مانند سالمندی و یا مشکلات دیگر نتواند به مراکز درمانی مراجعه کرده و از خدمات پرستاری بهره مند گردد .

علاوه بر تزریقات بسیاری از خدمات درمانی دیگری مانند پانسمان , گاواژ , لاواژ , وصل سوند معده و مثانه و .... وجود دارد که در شرایط های خاص امکان تکان دادن بیمار وجود ندارد و لازم است  که این خدمات در منزل انجام شود.

خوشبختانه امروزه این مشکل حل شده و بسیاری از پرستاران کلیه خدمات پرستاری از قبیل تزریقات , پانسمان , سوناژ و ... را در منزل انجام می دهند.

البته انتخاب یک پرستار متبحر و خبره برای تزریقات در منزل اصفهان از اهمیت فوق العاده بالایی برخوردار است زیرا در صورتی که  پرستار کار خود را به درستی انجام ندهد ممکن است جان بیمار به خطر بیفتد.

اگر به دنبال یک پرستار با تجربه در زمینه انواع تزریقات عضلانی ( Im) , تزریقات وریدی ( ILE ) , تزریقات زیر جلدی ( SC ) و سرم هستید دیگر نگران نباشید .

اگر برای انجام کلیه خدمات درمانی و پرستاری به یک پرستار خبره و با تجربه درشهر اصفهان نیاز دارید.

اگر می خواهید حجامت را در منزل و در محیط بهداشتی خانه خود انجام دهید.

انجام کلیه خدمات پرستاری در منزل اصفهان از قبیل تزریقات , پانسمان ( زخم – سوختگی- دیابت ) , کشیدن بخیه , حجامت , انواع سوناژ و .... در منزل توسط پرستار با تجربه و متبحر آقا و با قیمت بسیار مناسب و منصفانه

برای مشاور در زمینه خدمات درمانی و  پرستاری و رزرو وقت با شماره زیر تماس حاصل فرمایید. 0313364229     09037930891

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال