گروه تفریحی آریا برگزار کننده تورهای یک روزه و دو روزه طبیعت گردی در اصفهان و اطراف اصفهان، تخصص ما تورهای طبیعت گردی حرکت از اصفهان با جمعی صمیمی و پرانرژی، به زودی تورهای یک روزه اطراف اصفهان 99 را در همین صفحه به شما معرفی خواهیم کرد و تاریخ حرکت و قیمت تورها را هم اعلام میکنیم.

 

تور طبیعت گردی اصفهان

مقصد بهانه هست ، از مسیر و زیباییهای ان نهایت لذت رو ببرید .
مسافرت به شما این امکان را میدهد که برای مدتی هر چند کوتاه از دوستانی که همیشه کنارشان بوده ایید فاصله بگیرید و به این ترتیب روی عمق رابطه ها و استحکامشون تفکر بیشتری بکنید.
و بودن در کنار دوستان جدید پر انرژی و مثبت اندیش رو تجربه کنید .
تو ایران دسته های مختلف از اقوام کنار هم گرد امده اند
بلوچ ،کرد،عرب،ترک،لر و فارس
در شرایط عادی شما شاید شانس اینکه از نزدیک با این اقوام ارتباط برقرار کنید و از اداب و ر سومشون مطلع بشید رو نداشته باشید.
اما سفر کردن این امکان رو برای شما فراهم میکنه .
سفر به شما قدرتی میده تا در مقابله با سختیها و شرایط خاص با آرامش و درک بهتر نسبت به موقعیت مواجه شده و موانع پیش بینی نشده رو از پیش رو بردارید .
وقتی در سفر به لبه یک پرتگاه بزرگ میرسید یاد میگیرید که آنرا تحمل کنید و با آرامش از کنارش بگذرید یا اینکه عجولانه تصمیم گرفته و از بین میروید .
پیشنهاد میکنم برای سفر کردن به یک نقطه خاص مثل یک منطقه سیاحتی و یا یک آثار تاریخی و یا حتی یک مکان مشخص تفریحی و گردشگری قبل از حرکت یک مطالعه هرچند کوتاه از ان مکانها داشته باشید. تور طبیعت گردی اصفهان گزینه مناسبی در این روزهای پر کار و خسته کننده است. هم زمان این تورها مناسب است و هم قیمت پایین تری نسبت به بقیه تورهای تفریحی دارد.
چونکه وقتی برای اولین بار اون محل رو از نزدیک میبینیم بهتر متوجه ان شده و بهتر درکش میکنیم .
سعی کنید تو سفر و شرکت در  تور طبیعت گردی اصفهان از فرصتها استفاده کنید . سعی کنید مواقعی رو با توجه به شرایط و مکان سفرتون به تنهایی خودتون  اختصاص بدید .
منظورم از تنهایی اینکه برای مدتی بتونید با خودتون خلوت کنید و زندگیتون رو هرس کنید .
تنها باشیم تا بتونیم در مورد مسائل ریز و درشت زندگیمون فکر کنیم و بخشهای اضافی رو حذف کنیم و خودمون رو ریکاوری کنیم .
سفر تنها جایی که بدور از هیاهوهای روزمره این فرصت رو بما میده .
سفر فرصتی هست تا بدور از تکنولوڑی و فارغ از امکاناتی که روزانه در اختیارمونه جهان رو از پنجره واقعی خودش ببینیم ، لمس کنیم و لذت ببریم .
سفر کردن اثبات این ادعا است که : شما هرچه بیشتر سفر کنید مطمئن میشوید که همیشه برای ایجاد تغییر در زندگی تان آزاد هستید .
 مهمترین پیغام در سفر اینکه در لحظه زندگی کنید و از زمان و مکان و شرایطی که در حال حاضر در اختیار دارین بهترین استفاده رو بکنید و نهایت لذت رو ببرید و یادمون باشه که هیچ کس و هیچ چیز جاودانه نیست پس از زمان فعلی بهترین بهره رو ببریم و چشم به آینده و اتفاقات بعدی ندوزیم .
 در سفر قدرت تخیل انسان بکار گرفته میشه و در مورد اتفاقات مختلف به شما هشدار میده .
سفر به شما قدرت رویاپردازی میده .
ذات سفر کردن اینکه شمارو در شرایطی قرار میده که قبلا تجربه نکردین و کافیه شما یکم شجاعت داشته باشید تا ببینید در مقابل شرایط مختلف چه عکس العملی خواهید داشت و در نهایت  شخصیت و کارکترتون رو بهتر بشناسید .
یادمون باشه
سفر باعث میشه از روزمرگی نجات پیدا کنیم.
سفر باعث میشه به اندازه روزها و ماهها شارژ باشیم .
سفر باعث میشه شنیده هامون رو از نزدیک ببینیم .
 و اما در اخر مهمترین قید سفر کردن
برای بردن لذت دوچندان از سفر ، یه همسفر خوب و پر انرژی لازمه .