حفاظ درب آکاردئونی برای درب های مختلف آپارتمان ها، مغازه ها و مراکز اداری و تجاری می تواند مورد استفاده قرار گیرد. این حفاظ ها با جنس های فلزی، پی وی سی و مواردی از این قبیل تولید می شود که نوع فلزی و ریموت دار آن ها بیشتر متداول است.
درب آکاردئونی یکی از انواع حفاظ هایی است که جهت بالا بردن امنیت مورد استفاده قرار می گیرد. این درب ها به حالت تاشو بسته می شوند و می توان به کمک آن ها در مواقع لزوم، برای جلوگیری از سرقت و ورود به محل بسته می شود. برای نصب حفاظ درب آکاردئونی در اصفهان برای بخش های مختلف مانند درب ورودی آپارتمان ها، ساختمان های اداری، ساختمان های تجاری و مواردی از این قبیل مورد استفاده قرار می گیرد. شرکت های تولیدی مختلف و مراکز فروش و نصب انواع حفاظ درب اکاردئونی در این زمینه فعالیت می کنند.

حفاظ درب آکاردئونی در اصفهان

حفاظ درب اکاردئونی و مزایای آن
امروزه رایج ترین درب ها به خصوص برای مغازه و بخش های تجاری و آپارتمان ها، درب های آکاردئونی است که به عنوان یک حفاظ در کنار درب اصلی تعبیه می شود. این حفاظ های آهنی بسیار مقاوم اند و معمولاً به کمک ریموت کنترل باز و بسته می شوند. این درب ها قابل انتقال از راه دور هم می باشند و می توان در واحد خود آن ها را باز و بسته کرد.
این درب ها زمانی که باز می شوند تا شده و فضای بسیار کمی را در کناره درب اصلی به خود اختصاص می دهند و به همین علت برای بخش هایی مانند راه پله ها و پارکینگ که فضا ممکن است کم باشد بسیار مناسب است. این درب ها را می توان با دست نیز باز و بسته کرد و این کار به راحتی انجام می گیرد.
حفاظ درب آکاردئونی برای زمانی که نیاز به درب ورودی و خروجی ندارید بر روی آن قرار می گیرد و می تواند جلوی بسیاری از مشکلات مانند ضربه به درب اصلی و ... را هم بگیرد.

نصب حفاظ درب آکاردئونی در اصفهان
 
برای کسانی که در اصفهان نیاز به نصب درب آکاردئونی هستند، این خدمات به بهترین نحو صورت می گیرد. مراکز معتبر که در این شهر بزرگ آماده ی ارائه خدمت به این افراد هستند از بهترین درب های اکاردئونی در انواع مختلف و جدید ترین انواع آن ها برای رضایت حال مشتریان بهره می برند. برای این کار ابتدا یک بررسی از محیط صورت می گیرد تا سایز و ابعاد و ارتفاع درب را مشخص کنند. سپس درب در انواع مختلف که مد نظر مشتری است تولید و عرضه می شود برای انتخاب درب می توانید از افرادی که در این زمینه اطلاعات دارند کمک بگیرید تا بهترین درب را بسته به کاربری آن برایتان تهیه کنند. حفاظ آهنی درب آپارتمان در اصفهان برای ساختمان های بزرگ و برای ایجاد امنیت بیشتر در زمان هایی که نیاز به رفت و آمد نیست ساخته می شود. می توان از این درب ها در پارکینگ هم استفاده کرد و نوع ریموت دار حفاظ درب اکاردئونی بهترین کارایی را برای این بخش ها خواهد داشت. پس از آماده شدن حفاظ درب توسط تیم متخصص در این زمینه بر روی درب اصلی قرار داده و نصب می شود. معمولاً شرکت های فروش، کار نصب حفاظ درب آکاردئونی را به صورت رایگان انجام می دهند و می توان بر روی خدمات پس از فروش آن ها نیز حساب کرد.
قیمت درب اکاردئونی در اصفهان بر اساس این که چه سایز و ابعادی داشته باشد، جنس مورد نظر مشتری کدام باشد و از نوع دستی باشد یا اتوماتیک تعیین می شود. ولی با توجه به کارایی این درب ها می توان گفت قیمت مناسبی دارند و نسبت به دیگر درب های ضد سرقت می توانند هم مؤثر باشند و هم هزینه ای کمتر را بر روی دوش مشتری بگذارند.
در کنار حفاظ درب اکاردئونی می توان چندین قفل مخفی نیز تعبیه کرد و برای استفاده از آن به صورت امن تر مورد استفاده قرار داد.

تلفن تماس برای فروش و نصب درب آکاردئونی آهنی در اصفهان 09130382857

 

 

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال