لباس تا کن دستی

با خرید لباس تا کن دستی پیراهن ها، شلوارها، حوله ها و لباس های ضخیم خود را فقط در چند دقیقه با استفاده از این دستگاه تا کنید. و به کشو ها و کمد های خود در کمترین زمان نظم دهید.

دستگاه تاکننده لباس دستی بهترین ایده برای هدیه به خانم های خانه دار ، لباس تا کن دستی همچنین بهترین وسیله برای سرعت بخشیدن به کار بوتیکی هاست. فروشنده های بوتیک باید زمان زیادی را سرف کنند تا بعد از بیرون رفتن مشتری ها از مغازه ، لباس هایی که مورد پسند آنها نشده را دوباره تا کنند و داخل قفسه ها بگذارند. این وسیله در زمان شلوغی بازار برای فروشنده های پوشاک بسیار کارآمد میباشد.
لباس تاکن دستی نرگس که اولین بار توسط سایت نیازمندی های اصفهان عرضه میشود محکم و ماندگاری طولانی دارد چون از ورق کامپوزیت با کیفیت تولید شده که محکم و انعطاف پذیر است و در گرما و سرمای شدید و تغییرات آب و هوایی و رطوبت تغییر حالت نمیدهد.
4 ثانیه زمان میبرد تا با لباس تا کن دستی پیراهن ها را تا کنید. این کار حتی برای بچه‌های شما هم سرگرم کننده است و آنها خوشحال می‌شوند که به کار نظم دهی کمد و کشوهای لباس بپیوندند و مادر خود را خوشحال کنند.
دستگاه تا کننده لباس دستی بهترین وسیله برای صرفه جویی در فضای کمدها و کشوها میباشد تا آنها را همیشه مرتب نگه دارید.
لباس تاکن دستی به راحتی تا شده و گوشه کشوی لباس جا میشود و فضای کمی را اشغال میکند، این محصول در دو سایز کوچک برای کودکان، متوسط برای بزرگسالان وبزرگ برای پالتو و کاپشن عرضه میشود و رنگ بندی متفاوتی دارد

برای خرید تکی و عمده لباس تا کن دستی با شماره تلفن 09134243779 تماس بگیرید