موکت چسبیده به موکت های چسبیده به زمین و فرش گفته می ‌شود. این ها از جمله موکت هایی می باشد که شستشوی آن نیاز به دقت فراوان دارد. شرکت قالیشویی نوآوران با دوشعبه در اصفهان و تهران خدمات شستشوی موکت اصفهان را در سرع ترین زمان ممکن با کیفیت تضمینی برای شما انجام میدهد.

تلفن تماس 09195340864‬ برای هماهنگی خدمات موکت شویی در اصفهان

 

شستن موکت چسبیده با دستگاه

برای این کار به بسیاری از افراد در کارخانه های قالیشویی معتبر و ممتاز کشوری مراجعه می‌ کنند. قطعا قالیشویی ها بهتر از افراد عادی می ‌توانند با کیفیت بالا موکت شما را تمیز و براق گرداند.

برای اطلاع از چگونگی شستن موکت چسبیده با دستگاه می توانید ادامه متن را مطالعه کنید.

روش شستشوی موکت چسبیده

اگر لکه کوچکی روی موکت چسبیده افتاده باشد از بین بردن آن با ترکیب سرکه و نمک می تواند به راحتی امکان پذیر باشد.

  اگر هم به دنبال شستشوی کامل و لکه های بزرگ چسبیده هستید، مراجعه به قالی شویی های معتبر می تواند بهترین انتخاب باشد.

 این افراد در شروع کار شستشوی موکت در منزل مرحله اول از جارو برقی برای از بین بردن گرد و خاک استفاده می ‌کنند و در مرحله بعد دستگاه بخار شوی مورد استفاده قرار می گیرد.

 دستگاه کف کن نیز پس از آن برای ترکیب آب و کف روی آن استفاده می شود. تمام قسمت های موکت با ترکیب آب و مواد شوینده یکدست می‌ شوند.

 پس از آن دستگاه های صنعتی مکنده کثیفی ها را جذب خود می کند. در مرحله بعد نوبت به آبکشی نهایی می‌ رسد بعد از آبکشی نیز با استفاده از دستگاه های صنعتی خشک کن اقدام به خشک کردن موکت چسبیده می‌ کنند.

مراکز شستشوی موکت چسبیده

قالیشویی ها بهترین مراکز برای شستن موکت چسبیده با دستگاه هستند. با توجه به اینکه بر اساس فتوای فقها شستشوی نجاست از روی موکت چسبیده کمی پیچیده است، این قالیشویی ها بهترین انتخاب برای از بین بردن آن می‌باشند.

 رعایت موارد مقرر در شرق برای شستشوی نجاست بر عهده این فرد می باشد و نیازی به زحمات شما نیست.

 ابن مراکز هر نوع لکه ای را با روش ویژه خود از بین می ‌برند و برای این کار از دستگاه های بخار شوی، دستگاه های صنعتی مکنده و خشک کن استفاده می کنند.

 مراجعه به قالیشویی های معتبر و تماس با آن ها می توانند موکت های چسبیده به زمین شما را در داخل منزل یا پله ها به بهترین شکل تمیز کند.

هزینه شستشوی موکت چسبیده به زمین

شستشوی موکت چسبیده به زمین در محل انجام می پذیرد. با وجود این که شستشوی آن ها نیاز به رعایت مراحل خاصی دارد اما هزینه مانند مبل شویی آن بسیار مناسب است.

بوی بد حاصل از کثیفی آن ها ممکن است به بخش های دیگر نیز برسد و احساسی ناخوشایند در ما به وجود بیاورد.

برای از بین بردن این احساس ناخوشایند انتخاب قالیشویی معتبر بسیار ضروری است. این قالیشویی ها کمترین هزینه ممکن را درقبال شستن موکت چسبیده با دستگاه از شما دریافت می کنند و موکت چسبیده شما را این روز اول تمیز و براق می گردانند.

نتیجه گیری

موکت چسبیده نوعی زیر انداز است که به زمین می چسبد. شستشوی این نوع موکت به دلیل عدم جابجایی آن باید در محل صورت بگیرد.

قالیشویی هایی که اقدام به خدمات در محل می کنند  می توانند اقدام به شستن موکت چسبیده با دستگاه کنند.

 دستگاه هایی که برای این کار مورد استفاده قرار می گیرند. شامل دستگاه های مکنده ، بخار شوی، کف کن و خشک کن می باشند.

 هزینه مراجعه به قالیشویی ها برای شستن موکت چسبیده با دستگاه بسیار مناسب است. برای از بین بردن بوی بد موکت های چسبیده و لکه های مختلف روی آن قالیشویی های معتبر جزو بهترین انتخاب ها می باشد.

 این قالیشویی ها انواع لکه ها را با روش ‌های ویژه مخصوص به خود از بین می برند و شما موکت خود را عین روز اول دریافت می کنید.

 می توانید به آدرس این قالیشویی ها مراجعه کرده و از آن ها بخواهید تا موکت چسبیده شما را تمیز کنند.

برای هماهنگی سریع و اعزام نیروی شستشوی موکت در محل با شماره 09195340864 تماس بگیرید