دوخت کاور مبل در اصفهان
مبل ها از پر استفاده ترین وسایل منزل می باشند برای همین وجود محافظی که بتواند آن ها را از لک یا پاره شدن حفظ کند از ضروریات است. امری که به سالم ماندن مبل ها کمک می کند پوشاندن آن ها با کاور یا همان روپوش های دوخته شده می باشد.  
دوخت کاور مبل در اصفهان با روش های مختلف و در تولیدی های زیادی انجام می گیرد. کاور مبل خود را از مراکز دوخت حرفه ای در اصفهان بخواهید.

دوخت انواع کاور مبل در اصفهان
انواع مختلفی از کاور مبل وجود دارند که می توانند مبلمان شما را از خطر گرد و غبار و آسیب های مختلف حفظ کنند. تولیدی های کاور دوزی در اصفهان از معتبر ترین مکان هایی هستند که بهترین کاور ها را تولید می کنند.
دوخت ژله ای از جمله انواع دوخت کاور در اصفهان می باشد که بیشتر برای مبل های سلطنتی استفاده می گردد.
کاور ژله ای که به آن کاور پلاستیکی یا ژلاتینی نیز گفته می شود کاور بسیار شفافی است که شبیه به نایلون است. دوخت این نوع کاور با ظرافت و دقت زیاد انجام می گیرد و برای محافظت از مبل بسیار کاربردی است.
کاور پارچه ای نیز نوعی از کاور است که با پارچه دوخته می شود. یکی از مزیت هایی که کاور پارچه ای دارد این است که اگر لک شد می توانید آن را از روی مبل برداشته و شست و شو دهید بدون آن که لک به مبل نیز سرایت کند.
کاور مبل پارچه ای روپوشی است که علاوه بر این که مبل را در برابر انواع آسیب ها محافظت می کند ، زیبایی قابل توجهی هم دارد که در این صورت گاهی مردم نمی دانند که روپوش است بلکه فکر می کنند که جلد اصلی مبل است‌.
کاور چرم نیز روپوش بسیار مناسبی است که برای تمام انواع مبل استفاده می گردد. این روپوش دوام بسیار بالایی نسبت به دیگر روپوش ها دارد و البته تمیز کردن آن نیز به راحتی و با دستمال خیس امکان پذیر است.

دوخت کاور مبل پارچه ای
دوخت کاور مبل ارزان در اصفهان
کاور های مختلفی که در اصفهان دوخته می شود دارای قیمت های متفاوتی هستند مثلا کاور مبل پارچه ای از ارزان ترین کاور های مبلمان می باشد که اتفاقا بسیار هم قابل توجه واقع می شود‌ ولی کاور چرم برای مبل از قیمت نسبتا بالاتری برخوردار است البته این هم بستگی به کیفیت چرم دارد.
با وجود همه اختلاف هایی که در قیمت انواع کاور مبل وجود دارد ولی در کل قیمت کاور مبل در اصفهان بسیار پایین است.
بنابراین اگر به دنبال دوخت کاور مبل در اصفهان هستید به تولیدی های معتبر این شهر سر بزنید تا شما را با انواع دوخت ها آشنا کرده و مناسب ترین آن ها را برای شما انجام دهند.

قیمت دوخت کاور مبل در اصفهان
همانطور که گفتیم برای دوخت کاور مبل در اصفهان قیمت های مختلفی با توجه به انواع دوخت داریم.
اگر گذر شما به اصفهان افتاد حتما از تولیدی های کاور دوزی این شهر نیز دیدن کنید ولی اگر امکان خرید حضوری برای شما فراهم نیست می توانید با مراجعه به سایت اینترنتی آن ها ، اقدام به سفارش دوخت کاور مورد پسند خود به صورت اینترنتی نمایید.

شماره تلفن کاور دوزی در بهارستان: 031368009193   09354393075


دوخت کاور مبل در اصفهان به شیوه های مختلف و با انواع جلد ها انجام می پذیرد. مجموعه بسیار حرفه ای که در اصفهان فعالیت می کند توانایی دوخت بادوام ترین کاور ها در ارزان ترین قیمت ممکن را دارد برای همین است که از بیشتر نقاط کشور برای دوخت کاور به این مجموعه سفارش داده می شود‌.
دوخت کاور مبل در اصفهان توسط تولیدی های با تجربه انجام می گیرد که رضایت مشتریان را بر هر چیزی ترجیح می دهند.