قالیشویی بهاران اصفهان با 5 شعبه فعال در خانه اصفهان ،مشتاق،بهارستان،رباط و میدان شهدا ،آماده ارائه خدمات قالیشویی در اصفهان و حومه میباشد،اگر در جستجوی یک قالیشویی خوب در اصفهان هستید که هم خوش قول باشد و هم دارای قیمت های منصفانه از خدمات قالیشویی بهاران اصفهان استفاده کنید

تلفن قالیشویی در اصفهان (بهاران)  09139851628    03134223573 

 قالیشویی در اصفهان

*از دیگر خدمات این قالیشویی در اصفهان ،شستشوی مبل و موکت در منزل میباشد،با قیمت های مناسب و کیفیت بالای کار ما در مبل شویی در منزل اصفهان شگفت زده خواهید شد. دریافت هزینه پس از کسب رضایت شما
قالیشویی فرش ماشینی ، یکی از خدماتی است که امروزه در تمامی شهرهای ایران انجام میشود. اگر به سال ها پیش برگردیم، متوجه میشوید که در آن سال ها اکثر مردم خود فرش هایشان را می شستند اما امروزه شرایط فرق کرده است علی الخصوص اینکه امروزه با توجه به ماشینی شدن زندگی ها و پرمشغله شدن آنها دیگر خانواده ها فرصت کمی برای شست و شوی فرش ها دارند، از طرف دیگر، امروزه اکثر مردم در خانه های آپارتمانی زندگی می کنند و فضای کافی برای شست و شوی فرش ها ندارند در نتیجه مناسب ترین گزینه شست و شوی فرش ها توسط قالیشویی است.
قالیشویی فرش ماشینی و قالیشویی فرش دستباف تنها تفاوتشان در استفاده از مواد شوینده و دمای آبی است که برای شست و شوی فرش ها استفاده می شود. توجه داشته باشید که قالیشویی فرش دستباف باید دقت بیشتری در شست و شوی فرش ها داشته باشد زیرا: بعضی از فرش های دستباف از نخ هایی تولید شده اند که الیاف آنها بسیار ظریف و لطیف بوده بنابراین باید هنگام شست و شوی آنها دقت بیشتری به خرج داده شود.
جالب است بدانید که خدمات قالیشویی ها تنها محدود به شست و شوی فرش نمی شود، بطور مثال قالیشویی در اصفهان علاوه بر تحویل سفارشات شستشوی فرش ، سفارشات شست و شوی موکت ، قالیچه و گلیم را نیز می پذیرد.
یک قالیشویی خوب باید سالم تحویل دادن تمامی سفارشات را تضمین کند، که علاوه بر پارگی باید پخش نشدن رنگ و پرز ندادن سفارشات را نیز تضمین کنند.
توجه داشته باشید که تمامی قالیشویی ها موظف هستند سفارشات شما را درب منزل تحویل گرفته و درب منزل به شما تحویل دهند.
                   
نکاتی برای سپردن فرش ها با قالیشویی:
·        هنگامی که می خواهید فرش های خود را به قالیشویی ها بسپارید باید دقت کنید که این قالیشویی ها دارای مجوز فعالیت داشته باشند، این روزها بسیاری از قالیشویی ها بدون اینکه مجوز داشته باشند فعالیت میکنند و اگر به فرش های شما در حین شستشو آسیبی وارد شود، شما نمی توانید به هیچ صنفی شکایت کنید.
·        قالیشویی باید روشی که می خواهد از آن برای شست و شوی فرش شما استفاده کند را اعلام کند زیرا: هزینه های هر روش با یکدیگر متفاوت است.
·        قالیشویی فرش ماشینی و قالیشویی فرش دستباف موظف است سلامت فرش شما را پس از شست و شو تضمین کند و هیچ گونه بهانه ای برای آسیب رساندن به سفارش شما قابل قبول نخواهد بود.
·        به مکانی که قالیشویی ها فرش های شما را می شویند باید توجه داشته باشید، زیرا در روند شکایت تاثیر گذار می باشد.
·        اگر بخواهید از قالیشویی ها شکایت کنید باید روند شکایت رایگان را در پیش بگیرید که تمامی هزینه ها را مسئولین قالیشویی بپردازند.
 
قالیشویی ها اکثرا در اسفند ماه و اواخر هر سال کسب و کارشان رونق خواهد گرفت، پس اگر شما می خواهید فرش های خود را به قالیشویی بسپارید باید پیش از اسفند ماه سفارش خود را به آنها تحویل دهید تا در زمان مقرر، سفارشات را به شما تحویل دهند. لازم به ذکر است که پیش از سپردن فرش های خود به قالیشویی ها یک تحقیق کامل درباره ی آن قالیشویی که شما می خواهید فرش های خود را به آنها بسپارید، انجام دهید.
اگر شما نسبت به نتیجه کار این قالیشویی در اصفهان که سفارش خود را به او سپرده اید رضایت کافی نداشتید می توانید با شماره تلفن 124 تماس گرفته و شکایت خود را پیگیری کنید.

شما می توانید با یک جست و جوی ساده بهترین قالیشویی در شهر اصفهان را پیدا کرده و سفارشات خود را بدون هیچ نگرانی به آنها بسپارید. امیدواریم که با خواندن این مطلب اطلاعات کافی درباره ی خدمات و وظایف قالیشویی ها بدست آورده باشید.

برای سفارش قالیشویی در همه مناطق اصفهان با شماره 09139851628    03134223573 تماس بگیرید

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال