مبل شویی در منزل اصفهان

خدمات شستشوی مبلمان در منزل در اصفهان ،اعزام نیروی ماهر با دستگاه پیشرفته شستشوی مبل در محل ،کافیست با شماره 09195340864 تماس بگیرید
شستشوی مبلمان در منزل ، یکی از کارهایی است که معمولاً هنگام پایان سال انجام می‌شود و معدود سفارشات معمولا در پایان سال می باشند، زیرا با آمدن سال نو مردم تصمیم دارند خانه تکانی کرده و تمام وسیله های منزل را مانند سال نو تمیز و نو نشان دهند .
شستشوی مبلمان در منزل یکی از سری خدماتی که شما لازم نیست مبلمان خود را جابه جا کرده و یا مسئولین شست و شو برای بردن مبلمان شما آمده و آنها را جابجا کنند. شستشوی مبلمان در منزل یکی از خدماتی است که در تمام شهرها مورد استفاده قرار میگیرد که یکی از این شهرها شهر اصفهان می باشد یعنی شما می توانید، خدمات مبل شویی در منزل اصفهان و مبل شویی خوب در اصفهان را مشاهده کنید.

شستشوی مبلمان در منزل اصفهان

شستشویی مبل در محل در شهر اصفهان و همچنین شستشوی فرش و موکت و تشک تخت در منزل شما با دستگاه آلمانی و بهترین مواد شوینده،قیمت شستشوی مبلمان در منزل اصفهان بستگی دارد به تعداد مبلمان و نوع آن که چوبی یا تمام پارچه ای باشد

کاور مبل

قیمت مبل شویی در منزل اصفهان: قیمت شستشوی مبل راحتی 7 نفره در منزل بین 70 تا 80 هزار تومان و هزینه مبل شویی در منزل مبل استیل 7 نفره بین 80 تا 90 هزار تومان

مراحل شستشوی مبلمان
 شستشوی مبلمان در منزل دارای چند پروسه است  پس از اینکه شستشو و خشکشویی مبل ها تمام شد شما  نمی توانید برای چند ساعت از آنها استفاده کنید باید به اجازه دهید که مبل ها کاملا خشک شده و سپس استفاده کنیم.مبل شویی در منزل اصفهان نسبت به تعداد مبل ها، جنس پارچه آنها نوع ماده شوینده و حتی خدمات سفارشی بیشتری که مشتری می خواهد متفاوت می باشد.

آیا آب هنگام شست و شو به داخل مبل نفوذ می کند؟
 شاید برایتان سوال باشد که آیا آبی که هنگام شست و شوی مبلمان استفاده میشود به داخل مبل نفوذ می کند یا نه ؟ خیلی ها نسبت به این مسئله حساسیت نشان می‌دهند و نگران این هستند که آب باعث فرسودگی و زود از بین رفتن مبلهای شان شود
 اما در پاسخ به این سوال باید بگویم که لازم نیست شما به هیچ وجه نگران خراب شدن مبل های تان باشید.
  در گذشته که خدمات مبل شویی به تازگی رواج یافته بود، مبل های با استفاده از روش های  قدیمی شستشوی آنها را انجام می دادند اما امروزه از دستگاه های مبل شویی پیشرفته استفاده می کنند. و از بین بردن لکه ها و تمیز کردن آنها در زمان بسیار کمتری انجام می شود.

خدمات مبل‌شویی در منزل

خدمات مبل‌شویی در منزل

مبل یکی از لوازم ضروری هر منزلی است. هر فردی بر اساس سلیقه خود نوعی از مبل‌‌ها را برای دکوراسیون منزل خود انتخاب می ‌کند. مبل‌های پارچه ‌ای به علت راحتی و دنج بودن در میان انواع مبل‌های دیگر طرفداران زیادی پیدا کرده‌اند. تمیز کردن مبل در خانه یکی از مراحل اساسی در نظافت منزل به شمار می‌رود. 

برای مبل شویی در محل و تمیز کردن لکه ها از مبل ابتدا باید دستورالعمل‌های موجود در دفترچه یا برچسب مبل‌ ها را کامل و با دقت بخوانید.

بر روی برچسب هر مبل علامت هایی وجود دارد که نشانگر نحوه تمیز کردن و استفاده از مواد خاصی است.

علامتw نشان دهنده این است که می ‌توانید مبل را با استفاده از آب تمیز کنید.

علامت xنشان دهنده این مطلب است که مبل را فقط می توانید با استفاده از جارو برقی تمیز کنید.

علامت ws ‌این نکته را بیان می کند که می توانید از آب یا لکه پاک کننده مبتنی بر حلال برای تمیز کردن مبل خود استفاده کنید.

علامت s نشانگر این موضوع است که می توانید تنها با یک پاک کننده مخصوص مبل را تمیز کنید.

اگر از روشی غیر از روش هایی که بر روی برچسب ها درج شده است برای تمیز کردن مبل استفاده کنید شک نکنید که با مشکل روبرو خواهد شد.

برای انجام مبل شویی در محل هر سازنده ای با توجه به جنس مبل روش های بی نظیری را برای تمیز کردن لکه ها از روی مبل معرفی کرده است و عمل کردن به روشی برخلاف این روش ‌ها به مبل آسیب می رساند.

حالا می رویم به سراغ تمیز کردن مبل در خانه:

مبل شویی در منزل با داشتن وسایل مورد نیاز برای نظافت کار آسانی است.

با نگاه کردن به برچسب مبل شما متوجه خواهید شد که چه روشی برای از بین بردن لکه مناسب است.

فرض کنید که شما کلمه x را بر روی برچسب مبل خود مشاهده کردید. در این صورت شما نیاز به یک جارو برقی با قابلیت های ویژه دارید که مناسب برای تمیز کردن لکه ها از روی مبل باشد. ابتدا بتواند لکه را به صورت کامل از بین ببرد و مبل را شستشو دهد سپس مبل را به آسانی در اندک زمان خشک کند. بعد از انجام دادن این مراحل مبل شما تمیز و عالی به نظر خواهد رسید.

همه آنچه که باید در مورد مبل شویی در منزل بدانید:

با یادگیری روش های صحیح مبل شویی در منزل خانه ای سالم و شاد را در آغوش بگیرید.

همانطور که گفته شد مبل های پارچه ای از محبوبیت خاصی در بین کاربران برخوردارند اما نباید فراموش کرد که مبل های چرمی از مدت ها قبل جای خود را در خانه های بسیاری از افراد ثابت نگه داشته اند.

اگر نمیخواهید شستشوی مبل های چرم خود را نیز به کارخانه های قالیشویی بسپارید. برای تمیز کردن مبل های چرمی در منزل به نکات زیر توجه کنید:

هفته ای یکبار مبل های خود را جاروبرقی بکشید.  نباید نسبت به درز ها و ترک های مبلمان خود بی توجه باشید، آن ها را نیز جاروبرقی بکشید.

از یک پارچه مربوط برای تمیز کردن مبلمان چرمی خود استفاده کنید.

 

 

برای تمیز کردن لکه از روی مبل چرمی باید در سریع ترین زمان ممکن بعد از ایجاد لکه آن را تمیز کنید. اگر لکه برای مدت زیادی بر روی چرم باقی بماند سپس اقدام به پاک کردن لکه کنید ممکن است چرم رنگ بگیرد و موجب خرابی مبل شود. برای از بین بردن لکه ها از پاک کننده های مخصوص چرم استفاده کنید.

همیشه از یک محلول از بین برنده باکتری برای تمیز کردن مبل های چرم خود استفاده کنید.

در نهایت نظافت خود را با یک نرم کننده چرم تمام کنید.


خدمات شستشوی مبلمان در منزل  
خدمات شستشوی مبلمان در منزل تنها مختص شستشوی انواع مبلمان با هر پارچه  و یا استیل، چوب و دیگر مواد نیست. از دستگاههای مبل شویی پیشرفته می توان برای شوی تشک خواب، خشکشویی پشتی های سنتی نیز استفاده کرد.

استفاده از نیروی تخصصی
 هنگامی که شما شست و شوی مبل خود را به خشکشویی می سپارید لازم نیست که دیگر نگران پاکیزگی کامل مبل های خود یا آسیب دیدن آنها باشید زیرا: افرادی که این کارها را انجام میدهند از نیروهای متخصص شست و شوی مبلمان در منزل هستند و آن ها نسبت به اینکه از چه مواد شوینده ای برای هر مبل با هر جنسی که هست استفاده کنند آگاهی کامل دارند و به درستی می‌دانند که چطور از دستگاههای مبل شور استفاده کنند. تمام نیروهای شست و شوی مبلمان در منزل آگاهی کامل نسبت به استفاده از نوع مواد شوینده با توجه به جنس مبل های شما را دارند و می‌دانند از چه موادی برای شست و شوی چه نوع پارچه استفاده کنند آگاهی کامل دارند.

دستگاه های مبل شویی
 جالب است بدانید که دستگاه مبل شور کار آبکشی و آبگیری مبل ها را انجام می دهد و می توان گفت که مبل شما را ۹۰ درصد تحویل می دهد ۱۰ درصد که نم دارد بهتر است چند ساعتی اجازه دهید که مبل ها در دمای خانه خشک شوند.

قالیشویی در تهران

مبل شویی تهرانپارس

موکت شویی در منزل تهران

هزینه شستشوی تشک خوشخواب

قیمت شستشوی موکت در محل

 بسیاری از افراد که مبلهای چرم دارند و نگران سلامت کدام مبلمان خود هستند لازم به ذکر است که تمامی نیروهای مبل شویی در منزل اصفهان  تماماً جز افراد و نیروهای متخصص بوده و هیچ گونه آسیبی به مبل های شما وارد نخواهد شد حتی اگر بر روی مبل های شما لکه های بسیار کثیف چند ساله باشد افراد متخصص شستشوی مبلمان در منزل تمامی آن ها را از بین خواهند برد.
 خدمات شستشوی مبلمان در منزل اصفهان با نیروی متخصص آماده هرگونه خدمت رسانی و شستشوی مبلمان شما در منزل است.
 
تلفن تماس و هماهنگی 09195340864