گچبری ساختمان در اصفهان

اجرای انواع کناف و گچبری طرح کناف در اصفهان،اجرای آرگ آشپزخانه،دوبلکس،تی وی روم،تعمیرات کلی و جزیی در کوتاه ترین زمان در اصفهان با بهترین کیفیت و نیروی کادر مجرب به صورت نقد و اقساط با ضمانت کامل، گچبری ساختمان در اصفهان ، انجام کلیه امور گچ کاری در اصفهان و گچبری و گچ و خاک و لکه گیری به صورت جزیی و کلی

طراحی و اجرای انواع نور مخفی ،سقف آویز، دور لامپی، آرگ ،ستون با کمترین قیمت؛ در هر جای اصفهان،اجرای سفیدکاری درجه یک بدون موج وخط*نورمخفی طرح کناف با گچ*گچ و خاک شمشه کش و ریسمانی و گچبری در مدلهای مختلف: *نورمخفی *گلویی *قاب بندی سقف و بدنه *گلهای سقفی *دورلامپی *ستون *خط رومی *ارگ آشپزخانه *قاشقی *و....!!!! اجرای نورمخفی طرح کناف با استفاده از گچ با استحکام بالاتر و قیمت مناسب تر نسبت به کناف و بدون نیاز به بتونه و نقاشی با کیفیت تضمینی و در اسرع وقت در همه نقاط استان ((لکه گیری و خورده کاری هم انجام میشود))« بهترین هارا از ما بخواهید »

گچبری ساختمان اصفهان ،رحمتی 09138389436

گچ پس از آجر نما، یکی از مهم‌ترین مصالح در زیباسازی نمای بسیاری از انواع بناها به شمار می‌رفته است. البته به سبب آن که در گذشته نمی‌توانستند آن را به سادگی در برابر باران و سایر عوارض طبیعی مقاوم نمایند، کاربرد آن برای پوشاندن سطح نما بسیار کمتر از آجر بوده است و بیشتر از سنگ نمای ساختمان استفاده میکردند، با وجود این، در اندکی از بناها تمام سطح نما یا برخی از دهانه‌ها را با گچ می‌پوشاندند . در پاره‌ای از بناها به پیروی از نمونه‌های فرنگی، سطح نما را با گچ به شکل نوعی سنگچین ساده درمی‌آوردند که در برخی از آن‌ها قاب دور پنجره به ساده‌ترین صورت ممکن پوشانده می‌شد .در حالی که در برخی از نمونه‌های دیگر، با قاب تزئینی گچبری شده‌ای سطح گرداگرد پنجره را می‌آراستند. در بسیاری از بناها از گچبری برای پوشاندن و زیباسازی بخشی از سطح یک نما و پیرامون پنجره‌ها استفاده می‌شد که نسبت به بیرونی‌ترین سطوح نما، کمی عقب‌تر بود و از عوارض طبیعی نیز اندکی مصون می‌ماند. قاب‌ها و سینه سنتوری‌ها و لچکی‌های بالای پنجره‌ها و نیز رخبام‌ها از محل‌هایی بودند که در برخی موارد با گچبری آراسته می‌شدند .

مقاوم نبودن گچ در برابر عوارض طبیعی، موجب فرسودگی شدید این‌گونه نماها می‌شده است ، چنان‌که بیشتر این گونه نماها آسیب دیده‌اند. سادگی کاربرد این ماده – به ویژه برای ایجاد انواع نقش‌های طبیعی و انتزاعی، و نیز برای اقتباس از طرح‌های اروپایی- موجب کاربرد گستردۀ آن در بعضی از نماها بود.

تزئینات گچبری به دو صورت با برجستگی اندک یا به صورت برجسته به کار می‌رفت. گچبری برجسته، به ویژه در زمینۀ نقش‌های انسانی یا حتی برخی از نقش‌های گیاهی، با توجه به نمونه‌های فرنگی در زمان های قدیم رایج شد.