شستشوی نمای ساختمان در اصفهان

شستشوی نمای ساختمان در اصفهان بدون داربست و به شیوه راپل یعنی کار در اتفاع با طناب توسط مجرب ترین افراد راپل کار از شرکت اراتفاع کاران نما پایدار

نماشویی و شستشوی شیشه ساختمان های بلند در اصفهان و شستشوی نماهای سنگی ، آجری و سیمانی،تمیزکاری نمای ساختمان اصفهان

برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با شماره 09129314264 تماس حاصل فرمایید.


شستشوی نمای ساختمان در اصفهان و نانو نمای ساختمان اصفهان یکی از خدماتی است که این روزها بسیار مورد نیاز می باشد. اصفهان نیز مانند هر شهری بزرگ دیگری دارای ساختمان های بلند با نمای شیشه ای است ، که برای شست و شو پاکیزگی آنها به یک تیم مجرب  و حرفه ای نیاز دارد .شست و شوی نمای این ساختمان ها به دو صورت انجام می پذیرد:
·        نماشویی با طناب به شیوه راپل
·        نماشویی به کمک داربست
 همانطور که میدانید در گذشته شستشوی نمای ساختمان های بلند به وسیله داربست انجام می‌شد، اما امروزه با توجه به رشد و پیشرفت فناوری، روش های شست و شوی نمای ساختمان نیز از این رشد بی نصیب نمانده است و به جای استفاده از روش های قدیمی از روشهای مدرن برای شستشوی نمای ساختمان ها استفاده می شود.
   جالب است بدانید که علاوه بر شستشوی نمای ساختمان های شیشه ای نمای ساختمان های آجری ، سنگی و چوبی نیز  قابل شست و شو می باشد، که البته هزینه انواع مواد شوینده که در آنها استفاده می شود نسبت به موادی که برای شستشوی نما ساختمان های شیشه ای استفاده می شود متفاوت است.
 شما برای شست و شوی نمای ساختمان در اصفهان با شرکت هایی که این خدمات را ارائه می دهند تماس گرفته تا آنها در اسرع وقت  و بررسی سفارش شما نیروهای مجرب خود را به محل اعزام کنند.
    
  نماشویی بدون داربست و شستن شیشه های ساختمان های بلند به شیوه راپل می توان گفت نیاز به مهارت های  صخره نوردی دارد همانطور که میبینید این کار جزو سری کارهای پرخطر محسوب میشود فرقی نمی‌کند که شما داربست برای شستن شیشه های ساختمان های بلند استفاده کنید و یا از طناب راپل برای این کار استفاده کنید، در هر صورت کار پر خطری است.
 هر شرکت با توجه به خدماتی که ارائه می دهد ، قیمت متفاوتی نیز خواهد داشت هنگامی که می‌خواهید نمای ساختمان خود را به آنها بسپارید پیش از آن درباره آن شرکت و خدمات آن حسابی تحقیق کرده و سپس کار خود را بسپارید.
 جالب است بدانید شست و شوی نمای ساختمان در اصفهان بنا به شیوه راپل روشهای متنوعی دارد.
نماشویی راپل: هزینه نماشویی راپل نسبت به انجام هر یک از خدماتی که ارائه میدهند متفاوت است. در نماشویی راپل از واترجت ها استفاده می کنند، که در این روش آب با فشار زیاد که توسط پمپ های قوی خارج میشود نمای ساختمان را تمیز میکنند این روش بیشتر برای نماهای آجری و سنگ مورد استفاده قرار می گیرد.

کار در ارتفاع بدون داربست

شستشوی نمای ساختمان

پیچ و رولپلاک نما بدون داربست

رنگ نمای بیرونی ساختمان


انواع نماشویی واترجت
 نماشویی واترجت انواع مختلفی دارد که درزیر به آنها اشاره خواهیم کرد.
·        آب گرم و سرد
·        واترجت برقی
·        واترجت موتور بنزینی
   نماشویی دستی: نماشویی دستی با استفاده از  ترکیبات مواد شیمیایی نما را تمیز می کنند.
 
 عوامل موثر بر تعیین قیمت
·        نوع تجهیزات و موادی که در نماشویی مورد استفاده قرار میگیرد بسیار مهم می باشد.
·        جنس نما یکی از عوامل دیگری است که بر هزینه شستشوی نما تاثیر میگذارد که  برای شستشوی نما از روش دستی و یا از واترجت  باید استفاده شود.
·        ارتفاع نما یکی از مهمترین عواملی است که در قیمت نماشویی تاثیر بسزایی خواهد داشت. توجه داشته باشید که کار در ارتفاع اضافه خواهد شد.
 پیش از اینکه سفارشات خود را به شرکت های شستشوی نمای ساختمان بپردازید بهتر است درباره آن شرکت تحقیقات خود را انجام داده و از مجرب بودن کادر کار اطمینان حاصل کنید. شستشوی نمای ساختمان در اصفهان این روزها با استقبال بسیار زیادی از سوی مشتریان روبرو شده است برای این کار شما کافی است تحقیق کرده تا بتوانید یک شرکت که دارای کادری حرفه ای است را پیدا کنید.
 امیدواریم که مطالب این مقاله در بالا بردن اطلاعات شما نسبت  به شست و شوی نمای ساختمان در اصفهان کمک کرده باشد.

شماره تماس شرکت ارتفاع کاران نماپایدار در اصفهان ۰۹۱۲۹۳۱۴۲۶۴     ۰۹۳۵۱۶۳۰۵۳۰