پیچ و رولپلاک نمای ساختمان در اصفهان

شرکت اراتفاع کاران نماپایدار یکی از شرکت هایی است که به روش راپل (کار با طناب در ارتفاع) خدمات مربوط به نمای ساختمان های اصفهان را انجام میدهد.پیچ و رولپلاک نمای ساختمان در اصفهان و شستشوی شیشه ها و آجرهای ساختمان های بلند و تعمیرات نمای ساختمان از فعالیت های این شرکت ارتفاع کار در اصفهان است.

برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با شماره 09129314264 تماس حاصل فرمایید.

کار در ارتفاع بدون داربست

شستشوی نمای ساختمان

پیچ و رولپلاک نما بدون داربست

رنگ نمای بیرونی ساختمان


نمای ساختمان اولین چیزی است که در مواجه با یک مکان به چشم می آید مخصوصا در شهر تاریخی و زیبای اصفهان ! نمای ساختمان نیز مانند تمام اجزای ساختمان احتمال خراب شدن و فرسوده شدن دارند.عواملی مانند نفوذ آب به زیر سنگ نما یا یخ زدن آب زیر سنگ نما یا نصب سنگ ها به صورت غیر ماهرانه ، باران اسیدی ، بی کیفیت بودن ملات پشت سنگ ، نشست کردن ساختمان یا حتی زلزله و پس لرزه ها باعث میشود که سنگ نما لق شده و احتمال افتادن داشته باشد. این اتفاق علاوه بر اینکه باعث این میشود که ساختمان زیبایی خود را از دست بدهد بلکه خطرناک نیز خواهد بود. زیرا امکان دارد هر لحظه این سنگ نما سقوط کرده و اتفاق ناگواری را رقم بزند. به همین دلیل محکم کردن نمای ساختمان به وسیله پیچ و رولپلاک سنگ نما کار مهمی است که حتما باید انجام شود.
بهترین کاری که امروزه برای محکم کردن نمای ساختمان بسیار طرفدار پیدا کرده پیچ و رولپلاک نمای ساختمان در اصفهان است.زیرا مقرون به صرفه و با کیفیت بیشتر و سرعت بالا انجام می شود البته اگر این کار توسط افراد ماهر و متخصص در این حرفه انجام شود!
در گذشته محکم کردن نمای ساختمان را با برپا کردن داربست انجام می دادند که کاری دشوارتر و وقت گیر تر بود اما در حال حاضر به کمک راپل و طناب کاران نیز پیچ و رولپلاک نمای ساختمان در اصفهان نیز صورت می گیرد که بسیار بهتر و سرعت کار بیشتر شده است و همچنین در طول مدت کار با زدن داربست باعث ایجاد مزاحمت برای ساکنین و رهگذران نخواهید شد علاوه بر سریع بودن ، توسط راپل و طناب میتوان نمای ساختمان های مرتفع را که داربست زدن برای آن ها کاری بسیار دشوار است نیز مستحکم نمود و با این کار در محکم کردن سنگ نمای ساختمان ها گامی برداشت که برای کم کردن خسارت های جانی ناشی از زلزله ها بسیار موثر است .
در این روش محکم کردن نمای ساختمان ،سنگ هایی که از نما جدا شده است تعویض می شوند و همچنین سنگ هایی که شل شده اند از نما جدا می شوند و دوباره به آن متصل می گردند و پس از آن پیچ و رولپلاک روی آن ها زده میشود پس هر چقدر زودتر برای محکم کردن نمای ساختمان خود اقدام کنید هزینه ی کمتری برای شما در بر خواهد داشت. زیرا با توجه نکردن به این امر تعداد سنگهایی که باید تعویض گردد افزایش می یابد.  همچنین اگر این کار توسط ماهرین در عرصه ی پیچ و رولپلاک سنگ نما در اصفهان انجام شود از 20 تا 30 سال نمای ساختمان شما را تضمین می کند.
 
 
پیچ رولپلاک سنگ نما در اصفهان


مزایای تعمیر و محکم سازی سنگ های نمای ساختمان توسط تیم راپل کار ارتفاع کاران نماپایدار
 
برای پیچ و رولپلاک نمای ساختمان در اصفهان ، ما از چسب مرغوب استفاده میکنیم .همچنین در انتخاب پیچ ها دقت کافی به عمل می آید. پیچ های متفاوتی برای محکم کردن نمای ساختمان  عرضه می شود که برای خرید آن ها به طول و قطر و مقاومت آن ها باید توجه کنیم که ما برای پیچ و رولپلاک نمای ساختمان در اصفهان با توجه به جنس نمای ساختمان شما این پیچ ها را انتخاب میکنیم. پیچ هایی که در این کار استفاده می شود انواع مختلفی دارد که شامل پیچ های گالوانیزه ، پیچ های روکش کروم و همچنین پیچ های استیل هستند که معمولا از پیچ های گالوانیزه استفاده می شود که جنس بسیار خوبی نیز دارند.در انتخاب دریل به جنس سنگی که نمای ساختمان را تشکیل داده توجه می کنیم تا خسارتی به سنگ های نمای ساختمان وارد نشود. معمولا دریلی انتخاب میشود که قابلیت چکشی داشته باشد و مته ی آن را از جنس الماس انتخاب می کنیم.در مورد رولپلاک ها هم باید به جنس مصالح توجه کنیم و مطابق با آن رولپلاک را انتخاب نماییم.در آخر هم برای مخفی کردن سر پیچ روی آن را بتونه ی مخصوص می پوشانیم.
 

شماره تماس شرکت ارتفاع کاران نماپایدار در اصفهان ۰۹۱۲۹۳۱۴۲۶۴     ۰۹۳۵۱۶۳۰۵۳۰