خانم مظاهری مشاوره سئو در اصفهان

خانم نرگس مظاهری یک طراح سایت قدیمی و مشاوره سئو در اصفهان است که خدمات بهینه سازی سایت شما را با قیمت مناسب و دلسوزانه انجام میدهد. بهینه سازی سایت شامل اصلاح صفحات از قبل طراحی شده برای افزایش رتبه سایت در گوگل است. از آنجا که این روزها همه مردم نیاز خود را در اینترنت و به خصوص در گوگل جستجو میکنند. پس نیاز است که سایت شما برای گوگل سئو شود. در واقع فقط طراحی سایت کافی نیست و باید کاری کنیم که سایت به صورت هدفمند برای کسانی که به دنبال خدمات یا کالای ما هستند دیده شود

سئوکار حرفه‌ ای سایت می ‌تواند با استفاده از تبلیغات مجازی و رپورتاژ آگهی بازدید از کار شما را افزایش داده و درآمد شما را حتی برابر شد کند.

سئو چیست؟ به زبان ساده اگر بخواهیم سئو را تعریف کنیم، سئو یعنی رتبه دادن به سایت با یک کلمه کلیدی خاص در گوگل، یعنی اینکه من میخواهم در گوگل اول شوم. اول شدن نه به این معنی که حتما در لینک اول باشیم (هر چند که این کار هم توسط یک مشاوره سئوی حرفه ای و صبور قابل انجام است) بلکه منظور از سئو قرار دادن سایت با کلمه مورد نظر در صفحه اول گوگل است.

مثال: فرض میکنیم شغل شما نقاشی ساختمان است و در اصفهان سکونت دارید. پس کسانی که به دنبال نقاش ساختمان در این شهر هستند برای پیدا کردن شما وارد گوگل شده و عبارت نقاش ساختمان در اصفهان را سرچ میکنند. پس اگر سایت شما در صفحه اول گوگل باشد با شما تماس گرفته و کار را به شما می دهند.

توجه داشته باشید که سئوی وب سایت یک عملیات زمان بر است و اگر میخواهید از طریق سئوی سایت که کم هزینه ترین راه تبلیغات برای جذب مشتری است در شغل خود موفق شوید باید صبر و حوصله داشته باشید. باید به مشاور خود در سئو اطمینان کنید و کارها را به ایشان بسپارید. اگر از نظر زمان به سئوکار سایت خود فشار وارد کنید نه تنها سایت شما زودتر بالا نمی اید بلکه ممکن است به دلیل زیاده روی در بهینه سازی ،سایت شما توسط گوگل جریمه شده و برای همیشه در لیست سیاه قرار بگیرد.

درباره اینکه چگونه میتوانید به یک مشاوره سئو در اصفهان اعتماد کرد و سایت خود را به او بسپارید میتوانید درباره رزومه کاری ایشان تحقیق کرده و با مشتری های سابق این سئوکار صحبت کنید و ببینید آیا از کار این مشاور سئو راضی هستند یا نه و بعد با اطمینان کار سئوی سایت خود را به ایشان بسپارید. وقتی به کار سئوکار خود مطمئن باشید هم برای پرداخت هزینه ها شک به دل راه نمیدهید و هم میدانید از اینکه مثلا سه ماه برای افزایش رتبه سایت باید صبر کنید زمان خود را از دست نمیدهید.

خانم مظاهری کارشناس سئو سایت در اصفهان دارای نمونه کارهای زیادی هستند که به تعدادی از آنها در اینجا اشاره میکنیم

سئوی سایت http://www.ariyadar.com/  با عبارت حفاظ پنجره

سئوی سایت https://carpet-washing.ir/ با عباراتی همچون مبل شویی در منزل تهران و رفوگری فرش در تهران

سئوی سایت https://sepahanzayeat.ir/  با عبارت ضایعات الکترونیکی

سئوی سایت http://shikdecor.ir/  با عبارت پشتی خلیجی

 هزینه سئوی سایت ها با هم تفاوت دارد و این تفاوت به خاطر میزان رقابتی است که هر کلمه دارد. به هرحال میتوانید درباره هزینه سئوی سایت خود و اینکه با چه کلمه ای سایت خود را سئو کنید بهتر و سودآور تر است با خانم مظاهری مشاوره سئو در اصفهان مشورت کنید.

شماره تماس کارشناس سئو و بهینه سازی سایت در اصفهان، خانم مظاهری: 09134243779   09215312448