اکستنشن مو در اصفهان

موهای زیبا و بلند و سالم با اکستنشن مو در اصفهان، بهترین مرکز اکستنشن مو در اصفهان و آموزش اکستنشن مو با لیزر در اصفهان
این روش بصورت اضافه کردن مو به موهای طبیعی شما اعمال می شود تا موهای پُر پشت، بلند و زیبا داشته باشید به این روش اکستنشن مو می گویند و زمانی برایتان کاربرد دارد که موهای کم پشتی دارید یا دچار ریزش مو شده‌اید و یا به قدری موهایشان آسیب دیده که روش های ترمیم یا کراتینه مو در اصفهان که انجام میشود فایده ای نداشته است.. برای افرادیکه دارای موی نازک اند، یک جایگزین مناسب محسوب میشود و یا از کوتاه کرد‌ن موهای خود پشیمان شده اند با روش اکستنشن مو میتوان موهای مصنوعی و با موهای طبیعی الحاق کرد.

برای استفاده از خدمات ترمیم یا اکستنشن مو در اصفهان با شماره 09138993600 تماس بگیرید

روش های اکستنشن مو در اصفهان؛
روش اکستنشن مو
روش اول، Clips-in Extension:
بوسیله کلیپس های مخصوص به موهای شما وصل می کنند و در خانه به راحتی میتوانید آنها را باز کنید.
روش دوم، پیچاندن:
با پیچاندن، از ریشه به موها وصل و پیچانده شده تا ضخامت و طول و حجم موها بیشتر شود ولی ریزش و آسیب مو در روش پیچاندن بیشتر است.
روش سوم، اتصال حرارتی موها:
از ساده ‌ترین روش‌های اکستنشن مو است که ابتدا یک دسته ی باریک از موهای شما را جدا کرده و کمی بالاتر از ریشه موها، محلول مخصوص کراتین (حالت چسب مانند) به روی سر مالیده میشود تا یک دسته‌ی باریک از موهای اکستنشن را بوسیله گیره یا انبر مخصوص روی آن قرار دهند، موها به هم فشرده شده و با حرارت انبر چسب را ذوب میکند تا موهای مصنوعی به موهای طبیعی شما الحاق کنند، با این ۳ روش بارز اکستنشن مو در اصفهان اعمال می شود.

چگونه اکستنشن موی زنانه در اصفهان انجام می شود؟
کیفیت موهای مصنوعی
ابتدا با نمونه رنگهای مختلف مو که با موهای طبیعی خودتان فرق داشته باشد، انتخاب می کنید هیچ فرقی در قیمت های رنگ بندی ندارد. همچنین هر خانمی قصد انجام اکستنشن مو در اصفهان و یا هر جای دیگر از ایران را داشته باشد، هر چه طول و مقدار موهای مصنوعی تان بیشتر باشد، فشار بیشتری به پوست سر خود وارد کرده اید که مُنجر به ریزش موهای طبیعی تان و در آخر کم پُشتی می شود. پس بهترین پیشنهاد متخصصین در این زمینه برای افزایش طول مو، خانم هایی که قد متوسطی دارند باید با طول موی مصنوعی ۲۲ سانتیمتر یا کوتاهتر از آن استفاده کنند.
این موها توسط متخصصین اکستنشن مو در اصفهان، از زیر به پوست سر وصل کرده و در لابه‌لای موهای طبیعی اضافه می کنند تا بصورت طبیعی جلوه دهد، معمولا مدت ماندگاری اکستنشن‌ها ۳ تا ۴ ماه در بین موهای طبیعی تان مقاوم اند همچنین میتوانید در این مدت طول موها را حداکثر ۲۶ تا ۳۰۰ سانتیمتر بلند کنید. موهای مصنوعی را همانند موهای طبیعی بشویید بهتر است از شامپو ها و لوسیون‌های مخصوص برای موهای اضافی تان استفاده کنید.

قیمت های اکستنشن موی زنانه در اصفهان به صورت زیر می باشد:
صد شاخه موی طبیعی و قوی تا به روی شانه: 200.000   تومان
صد شاخه موی طبیعی تا وسط کمر: 290.000   تومان
صد شاخه موی طبیعی تا انتهای کمر: 400.000   تومان


شماره تماس اکستنش کار مو در اصفهان: 09138993600


 

 

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال